در حال بارگذاری
به وب سایت هیئت وزنه برداری استان البرز خوش آمدید.
هیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرز
026-34479595
info@wtf-alborz.com
کرج،خیابان مطهری،کوچه آزادی
هیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرز

مسابقات وزنه برداری مرحله 2 نونهالان7 تا 12 سال یادواره شهید قاسم سلیمانی

  • طی حکمی از جانب سجاد انوشیروانی رئیس محترم فدراسیون وزنه برداری ، آقای متین عضو کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه برداری ایران شد .
  • مسابقات وزنه برداری مرحله دوم نونهالان 7 تا 12 سال یادواره شهید قاسم سلیمانی در هشتم دی ماه در باشگاه کراسفیت البرز ایران برگزار شد .
  • در گروه سنی 8-7 سال آقای پویان مهرآور مقام اول ، امیر مهدی اسفندیاری مقام دوم ، سید علی حسینی و محمد طاها سیفی مقام سوم و فهام صداقت مقام چهارم را کسب نمودند.
  • در گروه سنی 10-9 سال آقای حسین فاضلی منش مقام اول ، امیر علی بابایی مقام دوم ،پوریا محمدی و امیر منصور کردی مقام سوم را کسب نمودند .
  • در گروه سنی 12-11 سال آقای سجاد ارسلانی مقام اول ،حسین حامدی مقام دوم ، متین بخت آور و سینا بختیاری مقام سوم و کیوان کاروند مقام چهارم را کسب نمودند .
 
  • طی حکمی توسط دکتر صابر رئیس هیئت شهرستان ساوجبلاغ
  • سرکار خانوم معینی بعنوان نایب رئیس  هیئت شهرستان ساوجبلاغ
  • جناب آقای مهدی روزدار بعنوان دبیر هیئت شهرستان ساوجبلاغ
  • جناب آقای مجید ساجدی  بعنوان عضو هیئت رئیسه  هیئت شهرستان ساوجبلاغ منصوب شدند .

 

  • مراسم استقبال پرورش اندام جهان جناب اقای مسعود صادقی با حضور تعدادی از اعضا هیات وزنه برداری استان البرز برگزار شد .
  • کسب مدال های رنگارنگ و کسب سکو دومی توسط تیم وزنه برداری استان البرز 1 و سکوچهارمی توسط تیم وزنه برداری استان البرز 2 در مسابقات کارگری که دراین دوره از مسابقات 9 تیم از استان های تهران ، اذربایجان شرقی شهرمراغه ،کرمان و شهرسیرجان 2 تیم ،قم ،کرج 2تیم ، و خراسان شمالی شرکت داشتند .که مربیان آقای علی جهانگیری ، میلاد رهبری نژاد و سرپرست تیم  اقای مرادی بودند .
  •  آقای گل پرور  موفق به کسب مدال نقره یکضرب و دو ضرب ومجموع  طلا    شدند.
  • اقای آفلی میلاد دوست محمدی موفق به کسب مدال نقره یکضرب و دو ضرب و مجموع شدند .
  • اقای مهدی نریمانی موفق به کسب مدال نقره یکضرب و دو ضرب ومجموع طلا شدند.
  • اقای محمد فتاحی موفق به کسب مدال یکضرب و دو ضرب و مجموع   نقره     شدند .
  • اقای علیرضا اسفندیاری موفق به کسب مدال طلا یکضرب و نقره دو ضرب و طلا مجموع شدند .
  • اقای علیرضا رجبی یکضرب نقره و دوضرب نقره و مجموع نقره شدند
  • اقای حسین طاها منش یکضرب برنز
  • اقای رضا سواد کوهی یکضرب و دو ضرب و مجموع برنز شدند
  • اقای ابوالفضل رنجبر یکضرب چهارم و دوضرب برنز مجموع برنز شدند
  • اقای علیرضا مرادی یکضرب برنز و دوضرب چهارم و مجموع پنجم شدند .
error: متاسفیم