در حال بارگذاری
به وب سایت هیئت وزنه برداری استان البرز خوش آمدید.
هیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرز
026-34479595
info@wtf-alborz.com
کرج،خیابان مطهری،کوچه آزادی
هیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرزهیئت وزنه برداری استان البرز

تجلیل از مدال آوران در مجتمع صنعتی شرکت آسیا ابزار دقیق

در مراسمی به میزبانی شرکت آسیا ابزار دقیق با حضور رئیس هیات مدیره، مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره و مسئولین هیئت وزنه برداری استان البرز از قهرمانان کشوری و آسیایی وزنه برداری البرز تقدیر به عمل آمد.

جواد سمیعی متین اظهار کرد: این مراسم عصر امروز شنبه برگزار شد و با حمایت حامی مالی هیات استان از افتخارافرینی وزنه برداران البرزی در مسابقات قهرمانی آسیا و نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور تقدیر شد.

وی افزود: تلاش هیات استان از شروع کار خود توسعه زیرساخت ها و ارتقا جایگاه البرز در وزنه برداری کشور بوده و خدا را شاکریم که به مدد حمایت های شرکت آسیا ابزار دقیق به عنوان حامی مالی و تلاش مربیان و ورزشکاران موفقیت های خوبی در همین مدت کم حاصل شده است.

سمیعی متین با بیان اینکه کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا و سومی قاره کهن توسط دو ورزشکار آقا و خانم البرز گواه ظرفیت استان البرز در این رشته ورزشی است گفت: قطعا تلاش می کنیم با حفظ این قهرمانان و تقویت آنها در بخش پشتوانه سازی گام های موثر بیشتری را برداریم.

متولی وزنه برداری البرز تصریح کرد: همچنین در تلاش هستیم از حیث سخت افزاری امکانات هیات استان را رشد دهیم و به سمت توسعه امکانات در نقاط مختلف استان برویم.

error: متاسفیم